KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16086297
nr 1608 6297
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1922, vinterlandskap. Olja på duk, 76x117 cm, yttermått inklusive ram: 85x126 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:43:26
100 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)